OFERTA ZDALNYCH WARSZTATÓW PSYCHOLOGICZNYCH

 

Centrum Edukacji Artystycznej ogłasza ofertę zdalnych warsztatów psychologicznych dla uczniów szkół artystycznych oraz ich rodziców w roku szkolnym 2021/2022.

Warsztaty oraz webinary prowadzone są przez zespół poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego CEA w okresie od października 2021 r. do maja 2022 r. za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

 

Realizacja warsztatów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Ministerstwa Edukacji i Nauki, które w bieżącym roku szkolnym wprowadza wśród działań skierowanych dla uczniów, programy mające na celu zintensyfikowanie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla dzieci i młodzieży.

 

Liczne trudności związane z organizacją nauki i życia zgłaszane przez uczniów, psychologiczne przeciążenia uczniów, trudności adaptacyjne oraz powszechnie diagnozowany spadek kondycji psychofizycznej uczniów są głównymi powodami dla podjęcia systemowych działań warsztatowych dla szerokiej społeczności uczniów szkół artystycznych i rodziców.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów psychologicznych dla uczniów szkół artystycznych oraz ich rodziców, a także z zasadami ich organizacji.
Zgłoszeń udziału uczniów i rodziców dokonuje dyrektor szkoły artystycznej, wypełniając elektroniczne formularze zgłoszeń, do których linki znajdują się w załączonej ofercie.

 

Pytania dotyczące organizacji warsztatów psychologicznych prosimy kierować pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PLIKI DO POBRANIA:

Zasady_organizacji_warsztatow_psychologicznych_CEA

Oferta_warsztatow_psychologicznych_2021_2022_z_linkami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem Ochrony Danych Osobowych