AROHA

Dominika Kolbe-absolwentka naszego liceum, mieszkająca od kilku lat w Paryżu stworzyła markę autorskiej biżuterii AROHA. W grudniu zeszłego roku Dominika zwróciła się do nas z pomysłem, by kampanię swojej nowej kolekcji w stylu artystycznej bohemy zrobić w naszej szkole, we wnętrzach pracowni, z pracami naszych uczniów w tle. Sesja zdjęciowa była bardzo udana. Rezultatem tego pięknego spotkania z Dominiką po latach, jest zrealizowany wspólny projekt. Na naszej stronie możecie obejrzeć profesjonalne zdjęcia autorskiej biżuterii , którą prezentowała zawodowa modelka, zdjęcia wykonała świetna fotograf i reszty dopełnił - dobrze nam znany, plan zdjęciowy w naszej szkole.

aroha 1
aroha 2