Nowe Zasady Zdalnego Nauczania

 

Tak na wszelki wypadek- Nowe Zasady Zdalnego Nauczania.

Po opracowaniu wyników ankiety skierowanej do uczniów w sprawie zdalnego nauczania, jak i czteromiesięcznych doświadczeniach związanych z tą formą zajęć, prezentujemy projekt Nowych Zasad Zdalnego Nauczania zaprezentowany przez wybrany zespół nauczycieli na Radzie Pedagogicznej w dniu 25 czerwca.  Prosimy uczniów i rodziców o zapoznanie się z nimi. Jeżeli zajdzie taka potrzeba ( oby nie), będziemy je wdrażać. Chcemy być lepiej przygotowani do takiej ewentualnej sytuacji, niż to miało miejsce w marcu b/r. Proszę poprzez platformę Librus w „ Widomościach”, kierować do nas nauczycieli i dyrektorów uwagi dotyczące tych nowych zasad.

Z doświadczenia wielu szkół w Polsce, wiemy że dużą popularnością w zdalnym nauczaniu, cieszyła się platforma Microsoft Teams. W związku z tym nasza szkoła i wszyscy nauczyciele przygotowują się do obsługi tego programu, który w znacznym stopniu może wspomóc podstawową platformę komunikacji elektronicznej, jaką jest Librus.

 Do rozpoczęcia nowego roku szkolnego został jeszcze miesiąc wakacji. Chcę wierzyć, że powrócimy z początkiem września do szkoły jaką pamiętamy z przed pandemii. Należy jednak z uwagą śledzić komunikaty w sprawie organizacji roku szkolnego 2020/21. Prawdopodobnie w drugiej połowie sierpnia pojawią się oficjalne wytyczne w tej sprawie. Póki co życzę niczym nie zakłóconych pięknych , słonecznych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia pierwszego września.

Dyrektor szkoły Aleksander Kuberski.

 

Pobierz : Nowe Zasady Zdalnego Nauczania

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem Ochrony Danych Osobowych