Egzamin Dyplomowy w dniach 22-24 czerwca 2020r.

 

 

 

 

Komisję Egzaminu Dyplomowego tworzą nauczyciele:

 

Aleksander Kuberski – przewodniczący.

Ewald Kornek- zastępca przewodniczącego.

Agnieszka Baranowska.

Julia Tarnowska.

Karolina Lewandowska.

Anna Koniecpolska.

Adam Cieślak.

Bartosz Świątecki.

Krystyna Magrel.

Bartosz Ordelewski.

 

 

 

Zakładany czas dla poszczególnych dyplomantów jest przybliżony. Ma spowodować by nasi absolwenci nie gromadzili się w jednym miejscu i w tym samym czasie a co za tym idzie zachowali dystans społeczny.

 

OBRONA PRAC DYPLOMOWYCH

IVa specjalizacja aranżacja wnętrz  w roku szkol. 2019/2020

 

LP

Nazwisko i imię

DYPLOM dn./

godz. obrony

 

HISTORIA SZTUKI dn/g

 

 

 Uwagi

 

1.

Grzywacz Zuzanna

22.06.g. 12.35

 

23.06.g.8.00

 

 

 

 

2.

Kaczmarska Oliwia

22.06.g.8.30

 

23.06.g.8.20

 

 

 

 

3.

Kopeć Celina

22.06.g.9.05

 

23.06.g. 9.00

 

 

 

 

4.

Krupska Natalia

22.06.g 12.35

 

23.06.g. 9.30

 

 

 

 

5.

Kaczyńska Katarzyna

22.06.g. 9.40

 

23.06.g.10.00

 

 

 

 

6.

Magierska Klaudia

22.06.g.13.15

 

23.06.g.10.30

 

 

 

 

7.

Niebrzydowska Kaja

22.06.g. 10.15

 

23.06.g. 11.00

 

 

 

 

8.

Stach Natalia

22.06.g. 10.50

 

23.06.g. 11.30

 

 

 

 

9.

Wasilewski Paweł

22.06.g. 11.25

 

23.06.g. 12.00

 

 

 

 

10.

Machnio Magdalena

22.06.g. 13.15

 

23.06.g. 12.30

 

 

 

 

11.

Świech Zuzanna

22.06.g. 12.00

 

23.06.g. 13.00

 

 

 

 

 

OBRONA PRAC DYPLOMOWYCH

IVb specjalizacja projektowanie graficzne w roku szkol. 2019/2020

 

LP

Nazwisko i imię

DYPLOM dn.

godz. obrony

 

HISTORIA SZTUKI dn./g

 

 

 Uwagi

 

1.

Antoniak Oliwia

23.06. g. 8.30

 

24.06.g.8.00

 

 

 

 

2.

Derecka Karolina

23.06. g. 9.05

 

24.06.g. 8.20

 

 

 

 

3.

Dębiec  Patrycja

23.06. g. 9.40

 

24.06.g. 9.00

 

 

 

 

4.

Marszałek Jakub

23.06. g. 10.15

 

24.06.g.9.30

 

 

 

 

5.

Ostrowska Karolina

23.06. g. 10.50

 

24.06.g. 10.00

 

 

 

 

6.

Poborska Aleksandra

23.06. g. 11.25

 

24.06.g. 10.30

 

 

 

 

7.

Senkbeil Paulina

23.06. g. 12.00

 

24.06.g. 11.00

 

 

 

 

8.

Szkup Julia

23.06. g. 12.35

 

24.06.g. 11.30

 

 

 

 

9.

Turczyk Aleksandra

23.06. g. 13.10

 

24.06.g. 12.00

 

 

 

 

10.

Jurek Weronika

23.06. g. 13.45

 

24.06.g. 12.30

 

 

 

 

11.

Klamut Alicja

23.06. g. 14.20

 

24.06.g. 13.00

 

 

 

 

12.

Kowalewski Jakub

23.06. g.14.55

 

24.06.g. 13.30

 

 

 

13.

Tatol Sabina

23.06. g. 15.30

 

24.06.g. 14.00

 

 

 

 

OBRONA PRAC DYPLOMOWYCH

IV a, b specjalizacja ceramika artystyczna   w roku szkol. 2019/2020

 

LP

Nazwisko i imię

DYPLOM dn./

godz. obrony

 

HISTORIA SZTUKI dn./g

 

 

 Uwagi

 

1.

Chmieliński Mateusz

24.06. g. 8.30

 

22.06.g. 8.00

 

 

 

 

2.

Ostrowska Angelika

24.06. g. 9.05

 

22.06.g. 8.20

 

 

 

 

3.

Schwarz Rozalia

24.06. g. 9.40

 

22.06.g. 9.00

 

 

 

 

4.

Wiergowska Katarzyna

24.06. g. 10.15

 

22.06.g. 9.30

 

 

 

 

5.

Musik Ewelina

24.06. g. 10.50

 

22.06.g. 10.00

 

 

 

 

6.

Piotrowska Olga

24.06. g. 11.25

 

22.06.g. 10.30

 

 

 

 

7.

Ciesielska Oliwia

24.06. g. 12.00

 

22.06.g. 11.00

 

 

 

 

8.

Dąbrowska Anna

24.06. g. 12.35

 

22.06.g. 11.30

 

 

 

 

9.

Kapczyńska Patrycja

24.06. g. 13.10

 

22.06.g. 12.00

 

 

 

 

10.

Stańczak Karolina

24.06. g. 13.45

 

22.06.g.12.30

 

 

 

 

11.

Wójcik Łucja

24.06. g. 14.20

 

22.06.g. 13.00

 

 

 

 

 

 

Oceny podawane będą każdego dnia poszczególnym absolwentom po egzaminie w „ Wiadomościach- Librus”.

 

 

 

 

 

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Regulaminem Ochrony Danych Osobowych