Szukaj

Integracja, integracja, integracja... PDF Drukuj Email

Czekamy na zdjęcia wszystkich klas z ich wyjść integracyjnych..

Poniżej ognisko klasy 4a nad jeziorem Ukiel, dzięki uprzejmości Nauticus YC Olsztyn

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

odbędzie się dnia 1 września godz. 9:00

Gratulujemy zdania egzaminów poprawkowych!

Wspomnienia z zakończenia roku szkolnego 2013/2014..

HARMONOGRAM EGZAMINÓW  POPRAWKOWYCH

 

Dnia 26.08.2014 /wtorek/

 

Język angielski godz. 10.00

Podstawy foto i filmu godz. 12.00

 

Dnia 27.08.2014 / środa/

Matematyka godz. 9.00

 

 

 

Dnia 28.08.2014 / czwartek /

 

Historia godz. 11.00

Język niemiecki godz. 10.00

Historia sztuki godz. 10.00


HARMONOGRAM EGZAMINÓW KLASYFIKACYJNYCH

Dnia 25.08.2014 /poniedziałek/

Język polski godz. 10.00

 

Dnia 26.08.2014 / wtorek/

Język angielski godz. 11.00

Geografia godz. 10.00

 

 

Dnia 27.08.2014 /środa/

Chemia godz. 10.00

Podstawy projekt.- komp.  godz. 10.00

 

 

 

 

 

 

 

Z okazji zakończenia roku, Nasz Pan Dyrektor wręczał nagrody i dyplomy dla najlepszych uczniów:)

 

 
ARTYSTYCZNY MAJ – zajęcia plenerowe dla klas II i III. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Lewandowska Karolina   
Wtorek, 29 Kwiecień 2014 16:39

Remiksy naszych uczniów po zakwalifikowaniu się do międzynarodowego konkursu

http://videoremix.europeana.eu/galeria-remiksow/

Odniosły sukces:) Back to fun!Komunikacja:)

http://videoremix.europeana.eu/category/blog/

Nasi uczniowie "okazali się być najbardziej aktywnymi uczestnikami konkursu i nasze LICEUM zostanie nagrodzone kamerą Panasonic HC-V110":)

 

„ Butryny witają gości”

Warsztaty reklamy wizualnej klasy II a

/ malarstwo ścienne/ pod opieka artystyczną Aleksandra Kuberskiego w Butrynach


PLENER RZEŹBIARSKI PURDA 12-16 maja 2014r.

Opiekun : Adam Cieślak

  1. Buszmak Marta

  2. Łyszkowicz Alicja

  3. Kwiatkowski Łukasz

  4. Legeżyńska Maria

  5. Tamkun Angelika

  6. Burczyk Aleksander

 

PLENER RZEŹBIARSKI SMOLAJNY 12-21.05.2014

Opiekunowie: Urszula Szmyt i Ewald Kornek

Uczestnicy: Byglewska Anna, Wójcik Katarzyna, Kuciejczyk Martyna, Stankiewicz Klaudia, Szmyt Michał, Duda Magdalena, Rabczun Piotr, Radzki Dawid, Piskorski Jan,Sęczkowska Ilona, Bartosiewicz Izabela

 

PLENER MALARSKI W NOWYM WIŚNICZU w dniach 12-17 maja 2014

 

Opiekunowie: Anna Koniecpolska

Ewa Plichta-Lubieniecka

  1. Bazydło Emilia

  2. Chabros Emilia

  3. Chołuj Alicja

  4. Czarnecka Magdalena

  5. Gromadzki Mateusz

  6. Kępka Monika

  7. Kulesza Kamila

  8. Lisiński Krzysztof

  9. Niewiadomska Natalia

10.Makowska Maja

11.Nowak Karolina

12.Przychocka Paulina

13.Urbańska Eliza

14.Jaworska Ada

15.Szumlak Dominika

16.Świątkowska Paulina

17.Wojciechowska Martyna

 

 

PLENER MALARSKI PURDA 12-16.05.2014

 

Opiekun: Bartosz Świątecki

 

  1. Birbach Paulina

  2. Graczyk Anna

  3. Pliszka Adam

  4. Juchniewicz Agnieszka

  5. Suwezda Urszula

  6. Kwiatkowska Iwona

 

WARSZTATY CERAMICZNE STACJONARNE, Olsztyn 12-23.05.2014

Opiekunowie: Agnieszka Baranowska, Wojciech Kmieć

Kowalik Maria,Mydlo Izabela, Perżylo Urszula, Sawka Nikola, Sekulska Joanna, Dubaniewicz Dominika, Gutkowska Paulina, Jankowska Joanna

WARSZTATY FOTOGRAFICZNE stacjonarne Olsztyn 12-23. 05. 2014

Opiekunowie: Karolina Lewandowska, Bartosz Ordelewski

Garstkowiak Edyta, Krasecka Natalia, Aziewicz Bartosz, Kalcowski Kuba, Idczak Rafal, Jezusek Maja, Baranowska Anita, Ludwicka Magda

PLENER RYSUNKOWO-MALARSKI w Olsztynie 12-23.05.2014

Opiekunowie: Julia Tarnowska, Wiesława Gadomska

Witas Aneta, Krawczyk Martyna, Raczak Mateusz, Len Alicja, Bratko Zuzanna


 

 

PLENER MALARSKI nad Jez. Dadaj „Gościniec pod Dębem”

w dniach 12-16.05.2014

Opiekun: Marek Szczęsny

Łamejko Marta, Nowotka Paulina, Kurek Magdalena, Lesner Karolina, Opalczewski Paweł, Szydłowska Klaudia, Bugajewska Kinga, Pieńkosz Aleksandra


 

 

W dniu 28.03.2014 r. Jury Wojewódzkiego Konkursu Fotograficznego "Uśmiechy Regionu Warmińsko - Mazurskiego" oceniło 150 prac 47 autorów kwalifikując do wystawy 34 prace 20 autorów. Uczniowie Państwowego Liceum Plastycznego w Olsztynie otrzymali następujące nagrody:

I miejsce - Agata Wiwczarek za zdjęcia: "Mamaj" i "Miernik wartości"

II miejsce - Mateusz Macoch za zdjęcie: "Kacper"

III miejsce - Alicja Orzołek za zdjęcia z zestawu "Szczytno we mgle"

Wyróżnienia:

1.Paulina Borysik za zdjęcie "Staw"

2.Dawid Okoński za zdjęcie "Codzienność" i zestaw zdjęć "Ucieczka"

3.Grzegorz Pieniak za zestaw zdjęć "Zamknięte oczy"

4.Jakub Stando za zdjęcia "Grzyby" i "Malarz"

5.Weronika Stańczak za zdjęcie "Droga we mgle"

6.Adrianna Stranc za zdjęcie "Szum stron"

7.Marta Sztygier za zdjęcie "Tęczowe pola"

Wręczenie nagród odbyło się w piątek 4 kwietnia 2014r. o godz. 11.30 w Urzędzie Marszałkowskim przy ul. E.Plater 1 w Olsztynie


Zmieniony: Poniedziałek, 16 Czerwiec 2014 22:19
 
Dyplomy 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Lewandowska Karolina   
Czwartek, 17 Kwiecień 2014 11:23

ZAKOŃCZENIE ROKU KLAS CZWARTYCH I WYSTAWA

Zmieniony: Wtorek, 29 Kwiecień 2014 16:47
 
« PoczątekPoprzednia123456789NastępnaOstatnie »

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
-->